ARACIN ÜSTÜNE DEVRİLEN DİREK KAMERADA
21 Ocak 2021 Perşembe 03:22


RADYO TRAFİK İZMİR ÖZEL HABER / İzmir’in Buca ilçesinde seyir halinde olan kamyonetin üzerine telefon direği devrildi. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, sokağın boş olması olası bir facia yaşanmasını engelledi. Direğin devrilme anı ise saniye saniye araç kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Buca ilçesi Çamlıpınar Mahallesi’nde meydana geldi. 293/4 Sokak’ta seyir halinde olan Serkan E. yönetimindeki kamyonetin üstüne bir anda telefon direği devrildi. O anlar ise saniye saniye araç kamerasına yansıdı. 

Olayın ardından polis ekiplerine haber veren Serkan E., ifade vermesi için karakola çağrıldı. Rapor tutulması için de Türk Telekom ekiplerini çağırması istenen Serkan E., tüm uğraşlarına rağmen yetkili bir birime ulaşamadı. 

DEVREYE RADYO TRAFİK İZMİR GİRDİ

Devrilen direğin tellerinin kopmaması ve yerinden oynaması halinde diğer direklere zarar vereceği düşüncesiyle aracını yerinden oynatamayan Serkan E., Radyo Trafik İzmir’e ulaştı. Yetkililere haber verilmesinin ardından Türk Telekom ekipleri kısa sürede bölgeye ulaşarak gerekli önlemleri aldı. Tutulan raporun ardından da Serkan E., karakola giderek ifade verdi. 

ARAÇTA MADDİ HASAR OLUŞTU

Üzerine devrilen direk nedeniyle kamyonette maddi hasar oluşurken, o sırada sokağın boş olması teselli kaynağı oldu. Akıllarda ise “Ya o devrilen direk birinin üstüne düşseydi?” sorusu kaldı. 
 

@radyotrafik35