RADYO TRAFİK İZMİR SESİNİZ OLMAYA DEVAM EDİYOR
2 Aralık 2019 Pazartesi 16:39

 

Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen ihbarlar doğrultusunda İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor. Bornova’da 119/19 Sokak’ta asfaltın bozuk olduğuna yönelik aldığımız onlarca mesajın ardından ulaştığımız yetkililer, bölgede asfaltlama çalışması başlattı. EVKA-5’te dalgalanan ve yıpranan Türk Bayrağı da girişimlerimiz sonucu değiştirildi.

Radyo Trafik İzmir gönüllü muhabirleri geçtikleri güzergahlarda karşılaştıkları sorunları haber merkezimize iletmeye, Radyo Trafik İzmir ise sesiniz olmaya devam ediyor. Son birkaç haftadır haber merkezimizi adeta mesaj yağmuruna tutan gönüllü muhabirlerimiz, EVKA-3’ü Nilüfer Kavşağı’na bağlayan ve çok sık kullanılan 119/19 Sokak’ta asfaltın çok bozuk olduğunu ve araçların zarar gördüğünü bildirdi.


  
Aldığımız ihbarların ardından ulaştığımız yetkililer, bugün 119/19 Sokak’ta asfaltlama çalışması başlattı. Çalışmanın kısa sürede bitirileceği bilgisini ileten İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkililerine gönüllü muhabirlerimiz adına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Radyo Trafik İzmir haber merkezine ulaşan bir başka ihbar ise Çiğli’ye bağlı EVKA-5  mahallesinde dalgalanan bir Türk Bayrağı’nın yıprandığı yönündeydi. Bilgiyi anında ilettiğimiz Çiğli Belediyesi yetkilileri kısa sürede yıpranan bayrağı yenisiyle değiştirdi. Duruma hassasiyetle yaklaşan başta Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü olmak üzere bütün belediye çalışanlarına Radyo Trafik İzmir olarak teşekkürler…

İzmirlinin sesi olan Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen bütün ihbarları değerlendirip, yetkililere aktarmaya devam edecek. Siz de semtinizdeki, mahallenizdeki, sokağınızdaki bütün sorunları bize iletin, sesiniz olalım.

Tel: 0232 456 11 11
WhatsApp: 0549 456 11 10
Twitter: radyotrafik35
İnstagram: Radyo Trafik İzmir
Facebook: Radyo Trafik İzmir
e-mail: bilgi@radyotrafikizmir.com
www.radyotrafikizmir.com
 

@radyotrafik35