RADYO TRAFİK İZMİR DUYURDU, YAYA GEÇİTLERİ YENİLENDİ
19 Kasım 2019 Salı 15:25

 

Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen ihbarlar doğrultusunda İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor. Bozyaka’da bir ilkokulun önünde bulunan yaya geçidinin çizgilerinin silindiği ihbarının ardından ulaştığımız yetkililer, bölgedeki yaya geçitlerini görünür hale getirdi.

Radyo Trafik İzmir gönüllü muhabirleri geçtikleri güzergahlarda karşılaştıkları sorunları haber merkezimize iletmeye, Radyo Trafik İzmir ise sesiniz olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta haber merkezimize ulaşan bir gönüllü muhabirimiz, Bozyaka Eski İzmir Caddesi üzerinde bulunan Nazire Merzeci İlkokulu önündeki yaya geçidinin şeritlerinin silindiğinden ve özellikle okul giriş ve çıkış saatlerinde yaşanan zorluklardan bahsetmişti.
  
Aldığımız ihbarın ardından ulaştığımız yetkililer, kısa sürede söz konusu yaya geçidinin şeritlerini temizledi ve gereken yerleri yeniden boyadı. Ayrıca Eski İzmir Caddesi ile 9131/4 Sokak kesişimi yaya geçidi de yenilendi.
  
İzmirlinin sesi olan Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen bütün ihbarları değerlendirip, yetkililere aktarmaya devam edecek. Siz de semtinizdeki, mahallenizdeki, sokağınızdaki bütün sorunları bize iletin, sesiniz olalım.

Tel: 0232 456 11 11
WhatsApp: 0549 456 11 10
Twitter: radyotrafik35
İnstagram: Radyo Trafik İzmir
Facebook: Radyo Trafik İzmir
e-mail: bilgi@radyotrafikizmir.com
www.radyotrafikizmir.com

@radyotrafik35