RADYO TRAFİK İZMİR UYARIYOR: YAYALAR AKAN TRAFİKTE YOLDA YÜRÜYOR
4 Temmuz 2019 Perşembe 18:21

 

Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen ihbarlar doğrultusunda İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor. Haber merkezimize gelen; Gaziler Caddesi’ndeki çalışma nedeniyle yayaların akan trafikte kaldırım yerine yolda yürümek zorunda kaldığı ihbarının ardından yetkilileri bir an önce önlem almaya davet ediyoruz.

Radyo Trafik İzmir gönüllü muhabirleri karşılaştıkları sorunları iletmeye devam ediyor. Bu sabah haber merkezimize ulaşan bir gönüllü muhabirimiz, Gaziler Caddesi’nde yapılan çalışma nedeniyle yayaların yaşadığı zorluklardan bahsetti.

“Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde kaldırım çalışması yapılıyor ama hiç çalışan yok. Başlayıp bırakmışlar. Otobüs durakları ile hastane girişi arası çok yoğun kullanılan bir yer. Denetlemenin olmaması gerçekten çok üzücü. İnsanımızın kıymeti hiç mi yok? Yayalar akan trafikte yolda yürüyor. Bebek arabasıyla ışıklarda duran arabaların arasında bekliyorlar. Yayalar için güvenlik koridoru yapılmalı. Umarım kimsenin başına bir şey gelmez.”

Radyo Trafik İzmir’in yaptığı araştırmalar sonucunda söz konusu çalışmanın Gediz Elektrik tarafından yapıldığı ve 20 gün süreceği öğrenildi. İzmirlilerin yaşadığı bu mağduriyetin, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan giderilmesi ve tedbir alınması konusunda yetkilileri bir an öce önlem almaya davet ediyoruz. 

İzmirlinin sesi olan Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen bütün ihbarları değerlendirip, yetkililere aktarmaya devam edecek. Siz de semtinizdeki, mahallenizdeki, sokağınızdaki bütün sorunları bize iletin, sesiniz olalım.

Tel: 0232 456 11 11
WhatsApp: 0549 456 11 10
Twitter: radyotrafik35
İnstagram: Radyo Trafik İzmir
Facebook: Radyo Trafik İzmir
e-mail: bilgi@radyotrafikizmir.com
www.radyotrafikizmir.com

@radyotrafik35