YAYALAR GEÇEMİYOR, ARAÇLAR ZORLANIYOR!
24 Ocak 2019 Perşembe 14:06

 

Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen ihbarlar doğrultusunda İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor. Bornova Kazım Dirik Mahallesi'nde derin su birikintisi ve Bayraklı'da Akın Kıvanç Sokak'ta asfaltın bir bölümünde tahribat oluştuğuna yönelik ihbar üzerine yetkilileri önlem almaya davet ediyoruz.

İzmir'de etkili olan yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, Radyo Trafik İzmir haber merkezine gönüllü muhabirlerimizden şehre dair şikayetler de art arda geliyor. Bunlardan biri; Bornova Kazım Dirik Mahallesi'nde bulunan MyVia 414 B Blok önü otopark girişinde yağmurların da etkisiyle derin bir su birikintisi oluştuğu yönünde. Yayaların geçmesinin mümkün olmadığı yolda araçlar da geçmekte zorluk yaşıyor. Gönüllü muhabirlerimiz, her yağmurda burada aynı sorunun yaşandığını, birçok kez talepte bulunmalarına rağmen sonuç alamadıklarından yakınıyor. 

 

Gönüllü muhabirlerimizden gelen bir diğer şikayet ise; İzmir’in Bayraklı İlçesinde bulunan Akın Kıvanç Sokak'ta yolda tahribat meydana geldiği yönünde. Tehlike arz eden çukur hakkında, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan gerekli tedbirlerin alınması gerekiyor.

Radyo Trafik İzmir, İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor. Siz de semtinizdeki, mahallenizdeki, sokağınızdaki sorunları iletin, sesiniz olalım.

Tel: 0232 456 11 11
WhatsApp: 0549 456 11 10
Twitter: radyotrafik35
İnstagram: Radyo Trafik İzmir
Facebook: Radyo Trafik İzmir
e-mail: bilgi@radyotrafikizmir.com
www.radyotrafikizmir.com

 

@radyotrafik35